Spolupráce

Spolupráce

Naše Cíly

As digital marketing is dependent on technology which is ever-evolving and fast-changing, the lorem ipsum section should be expected from digital marketing developments and strategies being used as of press time.

O Nás Naše Historie

Náš Fotokroužek na Gymnáziu v Rožnově vznikl v roce 2021 a začal jako malý projekt zkušeným fotografem a zároveň učitelem Jaroslavem Jurčákem. Zprvu se jednalo o lehké vedení ke zlepšení focení a úpravy fotek pro studenty se zájmem o tento koníček. Avšak během času se z toho stalo mnohem víc.

Vize

A strategy that is linked into the effectiveness of digital marketing is content marketing. It is found that content marketing is highly present in digital marketing and becomes highly successful when content marketing is involved. 

Náš Team

CEO

Vojtíšek Vojtomír Vojtěch III.

CEO
Senior Programmer

Louis Alba

Senior Programmer
Chief of Design

Shelly Sharma

Chief of Design
Senior Developer

Peters Abiodun

Senior Developer
Senior Designer

Ricky Onassis

Senior Designer
Chief of Finance

Darcy Hutchens

Chief of Finance

Our Partners The people we work with are invaluable.

We are honoured to help advise brands, create new digital products, and launch effective campaigns for so many amazing clients.

Thank you to everyone who has partnered with us or commissioned us to help achieve their dreams. Here are what a few of them have had to say.